Contact met Securitas

Heb je vragen over een vacature, over Securitas als werkgever óf wil je bijvoorbeeld samen met een Recruiter de mogelijkheden bij Securitas bespreken? Wij staan klaar om je verder te helpen! Mail je vraag naar werken@securitas.nl
Onderstaand vind je een overzicht van al onze Recruiters zodat je ook rechtstreeks contact kunt opnemen met één van hen.
Wendy Dirks

Alarmcentrale

Faye Teeling
faye.teeling@securitas.nl
06-34355280
Jacqueline Goddijn

Mobiele Surveillance

Jacqueline Goddijn
jacqueline.goddijn@securitas.nl
06-14495109
Claudia Daem

Welkom!

Claudia Daem
claudia.daem@securitas.nl
06-41637310
Dennis van Straaten

Havenbeveiliging

Dennis van Straaten
dennis.van.straaten@securitas.nl
06-34449077
Kim Thomas

Kantoorfuncties

Kim Thomas
Kim.Thomas@securitas.nl
06-15189106
Judith Hamers

Kantoorfuncties

Emma Visser
Emma.visser@securitas.nl
06-41637685
Chaima Akaazoun

RET & Regio ZW

Inge Boegheim 
inge.boegheim@securitas.nl
06-24191353
Linda Janssen

Midden & NO NL

Linda Janssen
Linda.janssen@securitas.nl
06-14493014

Luchthavenbeveiliging

Shanice Gonulal van Veen
shanice.gonulal@securitas.nl
06-41637498

Objectbeveiliging Zuid

Max Bakker
max.bakker@securitas.nl
06-18717089

Amsterdam & NH

Jaron Bossinade
jaron.bossinade@securitas.nl
06-34355304

Securitas Technology

Victor Kerkhof
victor.kerkhof@securitas.nl
06-18299538
Job alert

Mis nooit een interessante vacature