Contact met Securitas

Heb je vragen over een vacature, over Securitas als werkgever óf wil je bijvoorbeeld samen met een Recruiter de mogelijkheden bij Securitas bespreken? Wij staan klaar om je verder te helpen! Mail je vraag naar werken@securitas.nl
Onderstaand vind je een overzicht van al onze Recruiters zodat je ook rechtstreeks contact kunt opnemen met één van hen.
Floris Nesselaar

Havenbeveiliging

Floris Nesselaar
floris.nesselaar@securitas.nl
06-43293404
Jacqueline Goddijn

Mobiele Surveillance

Jacqueline Goddijn
jacqueline.goddijn@securitas.nl
06-14495109
Claudia Daem

Zuid-Nederland

Claudia Daem
claudia.daem@securitas.nl
06-41637310

Schiphol

Wenneke Snijders
wenneke.snijders@securitas.nl
06-43427284
Kim Thomas

Kantoorfuncties

Kim Thomas
Kim.Thomas@securitas.nl
06-15189106
Emma Visser

Kantoorfuncties

Emma Visser
Emma.visser@securitas.nl
06-41637685

Securitas Technology

Victor Kerkhof
victor.kerkhof@securitas.nl
06-18299538
Andrea Blonk

RET & Regio ZW

Andrea Blonk 
andrea.blonk@securitas.nl
06-43427363

Alarmcentrale

Jerinho Bonaparte
jerinho.bonaparte@securitas.nl 
06-43431680

Amsterdam

Trudie Koets
trudie.koets@securitas.nl
06-43427268

Job alert

Mis nooit een interessante vacature